Web Sitemize Hoşgeldiniz!
facebook instagram youtube ÖDEME YAP

Hakkımızda

Hakkımızda

HASER İnşaat Malzemeleri San. Tic. AŞ.  HASER ; İnşaat sektörü ve endüstri kuruluşlarının galvaniz , alüminyum , plastik , profil , ferforje , demir ,boru , fittings ,hasır çelik , boardex , ondumit , osb , çatı panel , arduaz , membran , krom sac , şeffaf trapez , elektrot , kesici , redüksiyon  v.b. ihtiyaçlarını karşılamak üzere, Halil SERÇE tarafından 1990 yılında kuruldu. Talebe bağlı olarak; İnşaat sektörü ve endüstri kuruluşları için, , alüminyum , plastik , profil , ferforje , demir ,boru , fittings ,hasır çelik , boardex , ondumit , osb , çatı panel , arduaz , membran , krom sac , şeffaf trapez , elektrot , kesici , redüksiyon v.b. malzeme satışını üstlendi. HASER deneyimli ve uzman satış kadrosu ile başta Akdeniz ve Ege Bölgeleri olmak üzere, yurdumuzun birçok köşesinde hizmet vermektedir.

ASSAN GALVANİZ-ASSAN ALÜMİNYUM-ASSAN PANEL – YÜCEL BORU ve PROFİL – ADOPEN PLASTİK –TOSYALI DEMİR – TOSÇELİK PROFİL – EGE YILDIZ – ÇAYIROVA BORU – YOLBULAN METAL – YAPISER ÇATI CEPHE – AKIN HAD – SİSTEM ÇATI KAPI İZOLASYON - TUNTAŞ - ESEN PROFİL - MAGMAWELD - NEVSAC BORU -ADO PLASTİK  gibi seçkin markaların bayiliğini yapmak, firmamız HASER 'ı pazarda önemli bir pay edinmesini sağlamışıtır. Tabi bu başarıda en önemli faktörlerden biride HASER 'in; kalite ve fiyat polikatısıdır.

HASER yöneticileri işlerini seven, mesleklerine saygılı ve deneyimli mühendisler grubudur. İşi yalnızca masa başında değil, her türlü koşullarda ve doğrudan birebir takip ederek, ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanan bir gruptur. Her geçen gün de kendini yenilemektedir. HASER müşterileri ne verdiği hizmet ile 30 senelik bir tecrübenin eseridir.